Wymarzona strona ślubna

     Uroczystość weselna wiąże się z organizacją wielu spraw, to wielokrotnie mierzenie się z wieloma przeciwnościami. Trzeba pamiętać o wszystkim! Tak naprawdę w pełni świadomie i profesjonalnie moglibyśmy zorganizować dopiero drugą uroczystość. Podczas tej pierwszej najczęściej się uczymy, niestety na błędach. Dekoracje w kościele, organizacja przyjęcia na sali weselnej, fotograf, zespół weselny, suknia ślubna, tort weselny …. wymieniać możemy w nieskończoność. Tymczasem wiele spraw organizacyjnych możemy załatwić poprzez naszą prywatną stronę ślubną.  Może to być w pewnym sensie ułatwienie dla nas i dla naszych gości weselnych, a także osób\firm z nami współpracujących.

magda_wojtek-strona_slubna

       Trudno dziś wyobrazić sobie uroczystość weselną, czy komunijną bez zaproszeń wręczanych poszczególnym gościom. A tymczasem jeszcze kilkanaście lat temu większość zapraszała gości słownie, dziś coraz częściej wysyłamy zaproszenia drogą elektroniczną. I to właśnie poprzez Internet coraz częściej się komunikujemy w pracy, czy w domu. Podobnie jest z organizacją naszego wesela. Również w świecie wirtualnym możemy przedstawiać realne informacje o naszej uroczystości ślubnej, czy weselnej. Zakładając taka stronę możemy informować naszych gości weselnych na bieżąco o wszystkich zmianach związanych z uroczystością. Są bowiem strony internetowe, które oprócz bloga, czy forum i galerii zdjęciowej, oferują również newsletter wysyłany do każdego z gości weselnych za pomocą poczty elektronicznej. Na takiej stronie z powodzeniem możemy publikować układ stołów weselnych na sali, dane adresowe lokalu, w którym odbędzie się przyjęcie, dane kościoła a nawet galerię zdjęć, do których wszyscy goście będą mieli dostęp poprzez przeglądarkę internetową, co więcej każdy z gości weselnych może dorzucać własne fotografie z wesela. Słowem strona internetowa to miejsce do którego dostęp mogą mieć wszyscy z każdego miejsca na świecie! Trzeba również wspomnieć o tym, że do strony mamy dostęp nie tylko z domowego komputera, ale także z tabletu, czy smartfona!

      Tutaj powinno pojawić się pytanie – ile to wszystko kosztuje i czy nie zrujnuje to naszego ślubno-weselnego budżetu? Podstawowa strona kosztuje wraz z utrzymaniem i własną domeną około 500-600 złotych. Opłata uiszczana jest na rok, później oczywiście możemy dodatkowo zapłacić za utrzymanie na serwerze oraz wykupić na kolejny rok domenę internetową – być może strona ślubna po jakims czasie zamieni się w nasz blog czy album ze zdjęciami. Oczywiście zawsze możemy stronę zablokować przed niechcianymi odwiedzinami z zewnątrz, tworząc hasło dostępu do strony! 

Stwórz z nami własną stronę ślubną w atrakcyjnej cenie –  www.stronarium.pl